Özel Dizayn Jaluziler





BİR ÜST SAYFAYA DÖN

WAREMA özel dizayn dış cephe jaluziler,  ayrıcalıklı özellikler içermektedir. Bu jaluziler de, standart mekanizma kutusu yerine yeni tasarlanmış şık bir mekanizma kutusu sunulmakta, ayrıca isteğe bağlı olarak mekanizma yuvasının önüne paslanmaz çelik bağlantı aparatıyla sabitlenen, değişik renklerde akrilik cam kapak paneller eklenebilmektedir.

Yuvarlak ve köşeli bileşenlerinin elverişli biçimi sayesinde bu yeni mekanizma kutusu neredeyse her cepheyi mükemmel bir şekilde tamamlamakta ve tüm dikkatleri cepheye çekmektedir. 

Warema tüm tasarımlarında kendini geliştirerek, sistemlerini geleceğe taşımaktadır. Motor için ses yalıtımı ve kapalı kablo kanalı buna örnektir.  Esnek ve filigran düz lameller mümkün olduğu kadar kapak paneli yüksekliğini minimum tutmak ve kapalı konumda dışarıya açık görüş sağlamak amaçlı uygulanmaktadır. Lameller dışa doğru tamamen kapanmakta ve yaklaşık 55°’ye kadar içe çevrilebilmektedir. Bu sayede akşam güneşinde dahi yansıma olmadan maksimum gün ışığı kullanımını sağlamaktadır.







Adres: İncek Bulvarı (1821 Cd) No: 98 06805 İncek ANKARA / TÜRKİYE        Tel: +90 312 442 1 444      Tüm hakları saklıdır.   SUN-SET Sun Shading Systems® ©2014

Dış Cephe Jaluziler  Cephe Markizleri  Cephe Storları  Kış Bahçesi Tenteleri  Teras Tenteleri  Çok Fonksiyonlu Panjur (Visio)  İç Cephe Jaluziler  Stor Perdeler  Panel Perdeler  Dikey Perdeler  Plise Perdeler  Cama Monte Perdeler  Tavan Tenteleri  Tam Karartma Perdeleri  Radyo Sistem / EWFS   Mobil Sistem / WMS  Merkezi Sistem / Wisotronic  Hava İstasyon Kontrolü / Climatronic  KNX/EIB Teknolojisi  Lonworks Teknolojisi  Sensörler