Stor Perdeler

BİR ÜST SAYFAYA DÖN

Stor perde arzu edilen her pozisyonda durdurulabilir. 5 farklı çalışma şekli mevcuttur: Ortadan çekme, boncuk zincir, çevirme kolu ve elektrikli (24 ya da 230 V).

Farklı şaft ölçüleri (ø 25 cm'den ø 50 cm'ye kadar) sayesinde de azami büyüklüklerde çalışma işlevini en iyi şekilde garantilemektedir. Montaj profili ve yarı yuvarlak kapaklar perdenize uyarlanabilmektedir. Opsiyonel olan yan halat kılavuzları kumaşın açık konumdayken sabit durmasını sağlamaktadır.                                                                                                        
WAREMA özellikle büyük alanların olduğu projelerde kullanılması için  yan mekanizma taşıyıcısı  ya da 115 x 115 mm ebatlarında yuva panelli olarak da üretilmektedir. Yan kılavuzlar, alüminyum raylı ya da çelik halatlı olarak ayarlanmaktadır. Bunun haricinde stor perdeler yan kılavuzlar olmadan, serbest asılımlı olarak da teslim edilebilmektedir. 230 volt motorla çalışan tipi konforlu bir kullanım sağlamaktadır. Ek olarak yuva seçimde, boncuklu zincir kullanımı da mümkündür. Alüminyum parçalar tüm RAL renklerinde uygulanabilmektedir. 

Trapez ve üçgen şekilleri ve renk seçenekleriyle mimarinin sınırlarını zorlayan projelere ve modern cam mimarisine çözümler sunan özel şekilli stor perdelerde mevcuttur. Ortadan çekime sistemiyle çalışarak mükemmel bir kullanım sağlamaktadır.Adres: İncek Bulvarı (1821 Cd) No: 98 06805 İncek ANKARA / TÜRKİYE        Tel: +90 312 442 1 444      Tüm hakları saklıdır.   SUN-SET Sun Shading Systems® ©2014

Dış Cephe Jaluziler  Cephe Markizleri  Cephe Storları  Kış Bahçesi Tenteleri  Teras Tenteleri  Çok Fonksiyonlu Panjur (Visio)  İç Cephe Jaluziler  Stor Perdeler  Panel Perdeler  Dikey Perdeler  Plise Perdeler  Cama Monte Perdeler  Tavan Tenteleri  Tam Karartma Perdeleri  Radyo Sistem / EWFS   Mobil Sistem / WMS  Merkezi Sistem / Wisotronic  Hava İstasyon Kontrolü / Climatronic  KNX/EIB Teknolojisi  Lonworks Teknolojisi  Sensörler