Plise Perdeler

BİR ÜST SAYFAYA DÖN

4 tipi bulunmaktadır.                                                                                                                              

*Serbest asılımlı modeli tüm pencere uygulamaları için kullanmak mümkündür. Sade halat kullanımından, 24 volt motor kullanımına kadar çeşitli çalışma şekilleri mevcuttur. Opsiyonel olarak, kumaşın sabitliğini arttıran plastik kaplı çelik tel eklenebilmektedir.

*Yatay camlarda kullanılması için perdenin yan taraflarına ek germe teli uygulanan ön gerilimli modeli de vardır. Kılavuz raylar ile germeli sistem, yanlardan içeriye ışık girişini önlemektedir. Manuel olarak kulp ya da çubukla  kumaş hareket ettirilmektedir.    
                                                                                                                                                                         
*Cam tavanlar ve kış bahçelerinin eğik cam yüzeylerinde içten uygulanan modeli, manüel ya da motorlu (24 volt) olarak üretilmektedir.

*Halat ile destekli asimetrik modeli, üçgen çatı pencereler için uygundur. Kademesiz konum ayarı halat sarıcılarla mümkündür. 45° eğime kadar kullanılabilmektedir. 45° yi aşan eğimlerde, üstteki üçgen kısım sabit kalmak durumundadır. Mevcutta çerçevesi olmayan alanlar için kendinden çerçeveli tipi de seçilebilmektedir. Perdeler tercihinize göre kulplu ya da kordonlu kullanılabilmektedir.Adres: İncek Bulvarı (1821 Cd) No: 98 06805 İncek ANKARA / TÜRKİYE        Tel: +90 312 442 1 444      Tüm hakları saklıdır.   SUN-SET Sun Shading Systems® ©2014

Dış Cephe Jaluziler  Cephe Markizleri  Cephe Storları  Kış Bahçesi Tenteleri  Teras Tenteleri  Çok Fonksiyonlu Panjur (Visio)  İç Cephe Jaluziler  Stor Perdeler  Panel Perdeler  Dikey Perdeler  Plise Perdeler  Cama Monte Perdeler  Tavan Tenteleri  Tam Karartma Perdeleri  Radyo Sistem / EWFS   Mobil Sistem / WMS  Merkezi Sistem / Wisotronic  Hava İstasyon Kontrolü / Climatronic  KNX/EIB Teknolojisi  Lonworks Teknolojisi  Sensörler