Tam Karartma Perdeleri

BİR ÜST SAYFAYA DÖN

WAREMA'nın dikey karartma perdesi ile odalar %100 karartılabilmektedir. Eğimli kutu paneli sayesinde optik olarak daha küçük görünmektedir.
WAREMA karartma sistemleri isteğe bağlı olarak sol ya da sağdan sarmalı olarak uygulanabilmektedir.

Opsiyonel  olarak kılavuz rayların arkasına ya da kutuya  havalandırma  sistemi yerleştirilebilmektedir. Bu sistem 28 x 9,5 mm ebatlarında, ekstrüzyon alüminyumdan üretiliyor olup, havalandırma şeridi elektrostatik toz boya RAL 9005 mat siyahtır.

WAREMA dikey karartmaların özellikleri

*%100 ışık geçirmez 
*Küçük kutu boyutları mevcuttur. 
*Acil durum geri çekilme sistemi eklenmektedir. 
*Perde kumaşı yanmaz fiber özelliktedir.  
*Görünen alüminyum parçaların renkleri  RAL kartelasından seçilebilmektedir. 
*Yatay tavan bağlantısı ile asma tavanla bütünleştirilebilmektedir.
 

Yatay alanlarda da, örneğin kubbe ışıklıklarında, hiçbir problem olmadan tam karartma sağlanabilmektedir. WAREMA, motorla çalışan bu ürünü kompakt kutusuna yerleştirilmiş olan ayarlanabilir kayış sistemi ile birlikte sunmaktadır.

WAREMA yatay karartmaların özellikleri

*%100 ışık geçirmez 
*Mekanizma  ve kumaş  tek kutuya yerleşmektedir.
*Perde kumaşı yanmaz fiber özelliktedir.  
*Görünen alüminyum parçaların renkleri  RAL kartelasından seçilebilmektedir. Adres: İncek Bulvarı (1821 Cd) No: 98 06805 İncek ANKARA / TÜRKİYE        Tel: +90 312 442 1 444      Tüm hakları saklıdır.   SUN-SET Sun Shading Systems® ©2014

Dış Cephe Jaluziler  Cephe Markizleri  Cephe Storları  Kış Bahçesi Tenteleri  Teras Tenteleri  Çok Fonksiyonlu Panjur (Visio)  İç Cephe Jaluziler  Stor Perdeler  Panel Perdeler  Dikey Perdeler  Plise Perdeler  Cama Monte Perdeler  Tavan Tenteleri  Tam Karartma Perdeleri  Radyo Sistem / EWFS   Mobil Sistem / WMS  Merkezi Sistem / Wisotronic  Hava İstasyon Kontrolü / Climatronic  KNX/EIB Teknolojisi  Lonworks Teknolojisi  Sensörler