KNX/EIB Teknolojisi

BİR ÜST SAYFAYA DÖN

Akıllı KNX/EIB sistemi modern yapılarda gitgide daha sık kullanılmaktadır. KNX/EI, tek bir binada çeşitli sistemlerin kombine edilmesine imkan sağlamaktadır. WAREMA, güneş kırıcı sistemleri alanında lider üretici olarak KNX/EIB için de özel güneş kırıcı çözümler sunmaktadır.
 

KNX MSE 8M230 aktuatör, birbirinden bağımsız çalışan maksimum sekiz adet güneş kırıcının merkezi ve yerel olarak kumanda edilmesine imkan sağlar. 6T ile fazla yer kaplamaz ve her elektrik dağıtım panosu içine entegre edilebilir.
 

KNX MSE 6M230 kombi aktüatörün fonksiyonları, özel olarak güneş kırıcı sistemlerin ve lambaların kontrolü için tasarlanmıştır. Bu aktuatör, mevcut WAREMA güneş kırıcı sistemlerine sorunsuzca entegre edilebilir.
 

KNC EWFS alıcısı, KNX/EIB ürünlerinin EWFS vericisi sayesinde kablosuz olarak kumanda edilmesine imkan sağlar.


Adres: İncek Bulvarı (1821 Cd) No: 98 06805 İncek ANKARA / TÜRKİYE        Tel: +90 312 442 1 444      Tüm hakları saklıdır.   SUN-SET Sun Shading Systems® ©2014

Dış Cephe Jaluziler  Cephe Markizleri  Cephe Storları  Kış Bahçesi Tenteleri  Teras Tenteleri  Çok Fonksiyonlu Panjur (Visio)  İç Cephe Jaluziler  Stor Perdeler  Panel Perdeler  Dikey Perdeler  Plise Perdeler  Cama Monte Perdeler  Tavan Tenteleri  Tam Karartma Perdeleri  Radyo Sistem / EWFS   Mobil Sistem / WMS  Merkezi Sistem / Wisotronic  Hava İstasyon Kontrolü / Climatronic  KNX/EIB Teknolojisi  Lonworks Teknolojisi  Sensörler